Voditelj Milan Milošević, reper Corona, Andreana Čekić i Kija Kockar čiji je stajling privukao veliku pažnju, gosti su poslednjeg "Amig show-a" u ovoj sezoni.

Kija je pre Zadruge 1, u kojoj je odnela pobedu, i pevačke karijere, dugo bila stjuardesa, te joj je u jednoj od Ognjenovih pitalica zapalo i da kaže da li je nekad imala seks u avionu.

"Nisam i ne preporučujem", rekla je kratko, a onda i objasnila.

"Imala sam prilike, mislim stalno sam bila u avionu. Nikada nisam i stvarno ne preporučujem, pogotovo na komercijalnim letovima. Okej, na privatnim, tu je malo čistije... Na komercijalnim je zaista prljavo, ja ne znam zašto bi iko želeo to da radi. Svedočila sam tome kada sam radila u buznis klasi, neki mladi bračni par... E sad, šta su radili, malo su se mazili, ali ne znam da li je išlo do kraja", ispričala je Kija.

Evo Kijinog stajlinga o kojem se pričalo u emisiji!

Kija Amig show Foto: YouTube/screenshot/AmiG Show

 Pogledajte i MONDO priloge sa njom!

04:00
Kija Kockar: Slobina nova devojka? Coronavirus. Šalim se, sve naj. Izvor: MONDO

Kija Kockar: Jelena Karleuša je potcenjena - žena i te kako zna da peva! Izvor: MONDO

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.