Produkcijska kuća "Imoušn" (Emotion) predstavila je u ponedeljak u bopskopu "Kolosej" u TC Ušće prve dve epizode svoje prve igrane serije "Žene sa Dedinja".

"Žene sa Dedinja" je priča o četiri savremene, ali potpuno različite žene koje život, ali i adrese, spajaju u elitnom beogradskom naselju. Čarna, Klara, Valerija i Alisa žive raskošan i naizgled ispunjen život, ali svaka na svoj način, pokušavaju da pronađu način kako zapravo treba da žive da bi bile zaista srećne.

Priča serije počinje kada se Čarna i njen suprug, poznati pevač Martin Malbaš, iz Kragujevca dosele
na Dedinje. Martin je velika muzička zvezda, popularan u svim zemljama bivše Jugoslavije. Njegovi
tiraži su astronomski i on zauzima prvo mesto na svim top listama.

Na Dedinju žive Klara, uspešan advokat iz stare beogradske porodice, Valerija, domaćica koja se odrekla karijere zbog porodice, i Alisa, talentovana i uspešna umetnica. U početku, komšiluk nije
spreman da prihvati stanare, nove, velelepne kuće. Ali, vreme čini svoje i Čarna postaje najbolja prijateljica sa Valerijom, Klarom i Alisom.



Za sada se još ne zna kada će početi emitovanje serije i na kojoj televiziji.

Uloge:

U ulozi Martina Malbaše je Dragan Mićanović;
Čarna Malbaš - Anđelka Stević;
Valerija Savić - Maja Noveljić;
Klara Hadži Popović - Irena Mičijević;
Alisa Velebit - Lena Bogdanović;
Ivan Savić - Goran Radaković;
Tolja - Milutin Milošević;
Zorka - Milena Predić;
Aleksa Hadži Popović - Dubravko Jovanović;
Dr Rossi - Srđan Miletić.

(MONDO)