Sandra Valterović aka "Seksi Sandra", vlasnica pesme "Siso lažljiva", prva je učesnica ove sezone Farme koja je kažnjena.

Zadruga joj nije oprostila to što je u dva navrata pokušala da preko radnika zadruge pošalje u spoljni svet neku, njoj značajnu informaciju... Ali, Sandra je "provaljena", pa je Zadruga kaznila tako što ju je poslala u kućicu za izolaciju.

Čim je pročitana odluka o kazni, koju je gazda Miki saopštio baš na prelazu između četvrtka i petka, Sandra je morala da pokupi stvari i ode u kućicu. Na sebe je navukla nekoliko slojeva odeće, jer je čeka vrlo hladna noć.

A neće biti ni Andrije, kod kojeg je prethodnih noći bežala u krevet kako bi se spasila od buba i drugih insekata.

Pogledajte jedan njihov razgovor u krevetu

STANIJA, STANIJA...

Jedna druga farmerka - Stanija Dobrojević - ponovo je skrenula pažnju na sebe, pa su video klipovi sa njom izuzetno gledani na kanalu YouTube.

Nakon što joj je pre neki dan Sandra opipala grudi, ne bi li se, kako tvrdi Stanija, uverila da su prave, starleta je ponovo "častila" publiku presvlačeći se u garderobi. Skinula je sve sa sebe (gornji deo).

EKREM "DAO OTKAZ" STANIJI

A mnogima nije promaklo kada je čistila pod. Ekremu Jevriću, naravno, tako nešto nije promaklo.



Ipak, Ekrem joj je otkazao ljubav... Naljutio se na nju, pa je zapretio da će je, ako bude gazda, izabrati za slugu i poslati u štalu.



(MONDO - foto: TV Pink/Farma)