Domaće televizije spremile su bogat program za jesenju sezonu, a TV publiku očekuju nove epizode raznih serija, zabavnih i realiti šou programa.

Kako prenosi "Blic", RTS još uvek nije objavio svoju šemu, osim izbora za voditelje Eurosonga "Evropsko lice". Zna se da ćemo gledati filmove Brusa Vilisa, Edija Marfija, a besomučno će biti ponavljane stare serije "Sledž Hamer" i "Kriminalističke priče". Nastavljaju se serije "Pozorište u kući" i "Selo gori a baba se češlja". Tu su i "48 sati svadba", "Bingo" i prenosi sportskih dešavanja, ali više detalja nije poznato.

Televizija B92 nastavlja emitovanje "Velikog brata", prenose Formule 1 i Lige šampiona. Tu su i "Milioner", "Insajder", "Poligraf" u dve nove varijante, kao i "Utisak nedelje" Olje Bećković. Manda i dalje vodi "Uzmi ili ostavi", a najavljeno je prikazivanje serija "Naša mala klinika" i "Vratiće se rode". Mile će se ponovo boriti protiv tranzicije, a od stranih serija gledaćemo nove epizode "Prljave značke", "Veselih 70-ih" i hit serije "Dedvud".

TV Pink ostao je veran "Grandu", "Bravo šou", realiti emisijama "Sve za ljubav" i "Menjam ženu". Stižu nove epizode "Ljubavi i mržnje", "Seljaka", "Kafanice za SIS". Noviteti su šou programi "Plesom do snova" i "Ćao Darvine".

Od stranih serija, Pink nastavlja emitovanje ostvarenja "Lost", "24", "Las Vegas", i drugih, a najmladje će svakako najviše obradovati novi serijal "Simpsonovih".

(MONDO)