Galerijaparovi Produkcija rijalitija Parovi, koji se emituje na Happy televiziji, pozvala je nas "obične smrtnike" da provedemo dan sa VIP facama u vili.

Ukoliko želite da proćaskate sa Mimi Oro, odgledate uživo ples Mace Diskrecije, sušenje kose Nataše Šavije, ili jednostavno zamolite Gastoza da vam otkrije foru za muvanje starleta, pojavite se na audiciji u nedelju, 24. maja u ulici Aleksandra Dubčeka 14.

Nakon održane audicije, bićete obavešteni o tome da li ćete postati "par" ili ne, a mi vas, ukoliko ste fan ovog rijalitija, pa makar ga gledali i čitali o njemu na MONDU kako biste se "zgražavali", savetujemo da iskoristite priliku jer je kraj emitovanja blizu.

MONDU je iz produkcije saopšteno da se Parovi, uprkos pisanju pojedinih listova, završavaju u junu.

Ko voli, nek izvoli!

Videoparovi Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.