Golotinja u Igri prestola
Foto: MONDO/screenshot



Mnogi ljubitelji serija i filmova naljute se kada im neko otkrije detalj iz istvarenja koje tek treba da pogledaju. U fazonu su: "Pa, dobro, da li si baš morao to da nam kažeš?".

Ali, ima i onih koji ne vide ništa loše u tome. Jedan od njih je i glumac Ijan Mekšejn koji je dobio ulogu u predstojećoj sezoni serije "Igra prestola", čiji je početak najavljen za 24. april.

"Kažete nešto iz scenarija, neku sitnicu i ceo internet poludi! Optužili su me da sam otkrio detalje scenarija, a ja na to samo imam da kažem - ljudi, nađite sebi neku zanimaciju u životu! Ovo su samo sise i zmajevi", kaže on.

Mekšejna ćemo gledati u ulozi sveštenika u novoj sezoni, a evo kako je dobio ulogu i, zapravo, je otkrio, šta će se desiti u jednoj epizodi:

"Pozvali su me i pitali da li želim ulogu u seriji i rekao sam: 'Da, naravno, taman ću moći da se družim sa starim drugarima Čarlijem Densom i Stivenom Dilejnom', a oni su mi na to odgovorili: 'Teško, ubili smo ih'. Rekli su mi da se moj lik pojavljuje u samo jednoj epizodi. 'A-ha, to znači da umirem. OK, super, prihvatam ulogu', rekao sam im".