Zmaj od Šipova bio je u gostima kod porodice Kulić iz Niša četiri dana - došao je u cik zore nenajavljen i nije ni nameravao da ode.

Zmaj je u kuću Miljane Kulić upao dok su ona i njeni roditelji spavali.

"Ilija je iznenada došao kod nas, niko ga nije očekivao. Bilo je rano ujutro kad je stigao, a naša kuća je stalno otključana, pa je slobodno ušao i počeo da nas budi. Vikao je iz sveg glasa i zvao mog oca 'Sićo, Sićo, ja sam došao kod vas, probudi se!' Mama i tata su bili u šoku, uplašili su se jer su mislili da je neki provalnik", rekla je Miljana Kulić "Kuriru".

Kulićeva kaže da su ona i Grahovac u Parovima pričali o tome da je on poseti u Nišu, ali da se nisu ništa dogovorili. Naravno, Ilijino ponašanje bilo je slično onom u rijalitiju.

"Nismo mogli da dođemo do reči od njega. Sedeo je na podu i pričao bez prestanka. On i dalje misli da je u "Parovima". Kad god bi neko pokušao nešto da kaže, Zmaj bi počeo da viče: Tišina, Mariću! Pričam ja. Je l' to okej?!".

Ona kaže da je Zmaj bio kod nje četiri dana i da je to njoj i njenoj porodici bilo previše pa je pozvala ljude sa Hepija da ga odvedu u Šipovo, što je i učinjeno.

Kako biste vi izbacili Zmaja od Šipova iz kuće?

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici -MONDOZabava,kao i na Twitteru@Mondo_zabava.