Glumica Žiža Stojanović biće sahranjena sutra na Novom groblju u Beogradu.
Zvezda Beogradskog dramskog pozorišta preminula je u petak uveče u 95. godini nakon duge i teške bolesti, a od nje se i dalje opraštaju njene kolege.
"Baš me je rastužio odlazak drage Žiže Stojanović, s kojom sam još kao mlada glumica imala prilike da igram u predstavi "Mister Dolar" u Beogradskom dramskom pozorištu, u kome je ona bila prvakinja, a ja tek postala stalni član ansambla. Pošto smo stanovale u istom delu grada, uvek sam je vozila posle predstave kući i neke važne životne savete dobila od nje", rekla je Milša i dodala:
"Igrale smo zajedno i u Pavićevim "Srećnim ljudima", predstavama "Harold i Mod" i "Poltron". Druženje u pozorišnom klubu, gde smo mi mladi učili od starijih, iskusnijih kolega i slušali njihove dogodovštine, ostaje urezano zauvek".
BONUS VIDEO:
(Kurir, MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!