Suzan Velker (31) i Ernest Gonzales (27) napravili su na autoputu u Juliju na Floridi akciju dostojnu Boni i Klajda. Oni su najpre pored puta priredili seks-šou ostalim vozačima - skinuli su se i bacili se na posao, naočigled svih koji su vozili putem.

Luis Kar (24) usporio je i u neverici dobacio paru da bi trebalo da pronađe drugo mesto za seks, a Suzan i Ernest su se na to obukli, upalili motor automobila i krenuli da ga jure!

Kar je izjavio da su pokušali da prednjim delom svog automobila potkače njegov zadnji kako bi ga izgurali sa puta, a kada se zaustavio na parkingu restorana u kojem radi, izašli su i zapretili mu pištoljem.

"Boni", odnosno Suzan, mahala je pištoljem i pred zaposlenima u restoranu koji su izašli primetivši komešanje na parkingu. Došla je policija i uhapsila Suzan i Ernesta.

Oni su optuženi za uznemiravanje javnog reda i mira, nedozvoljeno nošenje oružja i golotinju u javnosti.

(MONDO)