YT, mondo, Ig fotke Foto: MONDO/Stefan Stojanović

Pevačica Jelena Karleuša prokomentarisala je na Twitteru izjave svoje koleginice sa estrade, Seke Aleksić.

Seka je nedavno proslavila prvi rođendan sina Jakova, dobijenog nakon duge borbe za potomstvo, a na društvenim mrežama pisala je kako je zahvalna Bogu i svecima što su joj dozvolili da se ostvari u ulozi majke.

"Gospode, koliko si veliki! Koliko si divan i obožavan takav kakav jesi SAVRŠEN! Hvala ti za mog sina, moju najveću ljubav ikada! Hvala za mog anđela Serafima! Tebi dugujem svaki naklon, tebi dugujem sve što osećam i što udišem! Tebi dugujem zahvalnost za ovaj osećaj ljubavi koja se zove JAKOV! Rasti moj sine, rasti mamina i tatina najveća životna radosti," napisala je Seka povodom prvog rođendana mališana.

Jelena je celu priču nazvala "ludilom".

Seka još uvek nije javno odreagovala, ali jeste na društvenim mrežama podelila tekst jednog portala o Karleušinim prozivkama.