![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Pevačica Lili Alen uskoro će objaviti memoare u kojima je otkrila sve. I previše!
Pisala je kako joj se brak raspadao, probleme s alkoholom, intervencije koje je organizovao Kris Martin iz benda Coldplay, da je spavala s Majkom Skinerom iz sastava The Streets, ali i:
Da je plaćala prostituke i ljubila Zoe Kravic!
"U knjizi ću opisati kako sam plaćala prostitutkama da spavaju sa mnom, jer sam bila izgubljena, brak mi se raspadao i bila sam u postnatalnoj depresiji. Nisam ponosna na to, ali se ni ne stidim. Ne radim to više," napisala je pevačica", otkrila je nedavno Lili na Instagramu, a sada otkrila i kako je smuvala poznatu pevačicu.
"Zoe i njen bend su me pratili na nastupima u Njujorku, postale smo drugarice. Kasnije, kada sam nastupala u Vašingotnu, devojčice (ćerke) i dadilja su došli da me posete, a ja sam poslovno morala da skoknem do Njujorka na jedan dan. Bila sam na žurci s njom i - ljubile smo se. Čula sam da je posle završila u krevetu s A$AP Rokijem", napisala je Lili.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"