
Majka Kristijana Ronalda progovorila je o optužbama za silovanje!
Dolores Aveiro dala je izjavu za portugalske medije u kojoj je osudila devojku koja je sa njenim sinom otišla u hotelsku sobu.
"Ja imam poverenje u svoga sina. Ta što je otišla kod njega u hotel, sigurno nije mislila da će da se kartaju, već da će raditi nešto drugo. Ja znam kakvog čoveka sam rodila," kratko je rekla Dolores.
Ketrin Majorga navodi da ju je Ronaldo silovao u hotelskoj sobi 2009, a zatim je naterao da potpiše ugovor kojim se obavezuje da će ćutati o tome u zamenu za 300.000 dolara.
Američka policija u januaru je zatražila uzorak Ronaldove DNK od italijanskih vlasti. Majorga se, u međuvremenu, zarekla da će celu stvar terati i do Vrhovnog suda, ako bude morala.
Ronaldo je još u oktobru rekao da je silovanje "užasan zločin koji je protivan svemu u šta on veruje".
Pogledajte još: