Učesnica Pesme Evrovizije Jelena Tomašević ubuduće će nekom drugom mladiću pevati "Oro" i druge ljubavne pesme.

Prema tvrdnjama lista "Kurir", Jelena je raskinula vezu sa glumcem Ivanom Bosiljčićem, posle osam meseci zabavljanja, a razlog je to što poznati par nikako nije uspeo da se uskladi.

"Njih dvoje su se u poslednje vreme jedva i viđali. Jelena je maksimalno posvećena karijeri, dok je Ivan stalno bio u pozorištu ili na snimanjima. Iako su se odlično slagali, shvatili su da ta veza jednostavno više nema nikakvog smisla i odlučili da je najbolje da ostanu samo dobri prijatelji", rekao je neimenovani izvor "Kurira".

Iako su navodno svoju ljubav okončali sporazumno, priča se da je raskid zapravo inicirao Bosiljčić, koji je Jeleni, kada se vratila iz Jerusalima, saopštio da više nisu zajedno.

Inače, Ivan se od početka nije slagao sa tim da se skrivaju od javnosti, ali Jelena je insistirala na tome.

Glavni krivac za ovaj njen stav navodno je Željko Joksimović, koji joj je savetovao da za boljitak svoje karijere ćuti o vezi sa mladim glumcem. Da nisu u pitanju samo tračevi, najbolje govori to što je Bosiljčić letos, na pitanje da li je sa Tomaševićevom u vezi, odgovorio: "Pitajte Željka Joksimovića!" Na kraju je ipak pristao na kompromis, ali očigledno nije dugo izdržao.

Kada se Ivan nije pojavio na promociji Jeleninog CD u "Hajatu", svima je bilo jasno da među njima nešto ne štima. Međutim, njih dvoje su se dogovorili da priču o raskidu zadrže u tajnosti, kao što su, između ostalog, krili i celu vezu, tako da niko nije ni slutio da su stvari otišle tako daleko.

(MONDO)