![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Ćerka Svetlane Cece Ražnatović Anastasija, nedavno se osamostalila, tačnije otpočela zajednički život s partnrom Đorđem Kuljićem.
Nakon par meseci - "vratila se kući".
"Anastasija je i dalje u emotivnoj vezi s Đorđem, ali više ne žive zajedno", rekao je neimenovani izvor listu "Kurir" i dodaje:
"Ražnatovićeva se početkom oktobra vratila u porodični domu Ljutice Bogdana, jer se tamo najbolje oseća. Članovi njene porodice su srećni što su ponovo svi na okupu".
Anastasija je juče provela dan sa izabranicom svog brata Veljka, Bogdanom Rodić i prijateljicama, na devojačkoj večeri.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja
"Kukanje i plakanje pre utakmice, opet će skretati pažnju sa ovoga": Nedović rekao samo jedno posle derbija