Ana Bekuta i Milutin Mrkonić uključili su se uživo u program televizije "Pink", gde su otkrili kako oni provode dane u izolaciji.
"Fenomenalno nam je u izolaciji, ja sam navikao da budem u izolaciji, a Ani ovo dođe kao neki odmor, mnogo je radila. Jutros sam ustao u četiri i išao do prodavnice da kupim hranu. Slušam sve šta lekari kažu, disciplinovan sam i nikad nisam bio takav", rekao je Mrkonjić, a Ana je otkrila da uživa u kuvanju.
"Spremam sva domaća jela, uželelala sam se domaće kuhinje, uživam dok kuvam za mene, za Milutina, za decu", rekla je pevačica, dok je Milutin otkrio šta to Ana sprema.
"Sprema svašta, supa svaki dan, pre neki dan je spremala pasulj, setio sam se vojničkih dana. Malo rakijice, slanine, masnoća štiti pluća", ispričao je Mrkonjić u emisiji "Novo jutro".
Za kraj Bekuta je otkrila kako se štite od korona virusa.
"Pijemo džin tonik", našalila se pevačica.
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu