Pevačica Dunja Ilić pojavila se na javnoj sceni kao pevačica, ali je posle toga neprestano šokirala javnost skandalima koji su je pratili.
Promenila je ime, promenila je veru, već nekoliko godina živi u Gruziji, a kako je otkrila tamo zarađuje tako što se bavi tarotom.
Nekada su je zbog pesme nazivali "kraljica podzemlja", ali danas je Dunja potpuno drugačija, a svojim fanovima redovno odgovara i na pitanja na društvenim mrežama.
Jedno od pitanja bilo je da li se od tarota može dobro zaraditi, na šta je Dunja odgovorila:
"Može. Recimo, ako je meni potrebno oko 1.000 evra mesečno, ja to od tarota zaradim, tako da može".
Otkrila je i da je njen favorit u Zadruzi bio Filip Car, jer je podseća na njene drugove.
A kako Dunja izgleda danas i kako je izgledala nekada, pogledajte:
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"