Severina je jedna od najlepših žena ovog regiona, ali nije sebična, već velikodušno otkriva pripadnicama lepšeg pola kako da ostvare seksi izgled.

U intervjuu za hrvatsko izdanje magazina "Glorija", rekla je da se najbolje osjeća u elegantnim haljinama V izreza dužine do kolena. Ali, obožava i da nosi muške košulje.

"Muška košulja je nešto najseksi na ženi", rekla je ona.




Hrvatska pop pevačica, koja je krajem prošle godine održala spektakularan koncert u Beogradu, kaže da modu smatra umetnošću, a najbolji modni savet koji je dobila glasi: "Na bini uvek budi u hulahopkama, jer noga izgleda bolje".

Severina se tog saveta držala sve do 1997. godine, a u hulahopkama je bila čak i leti.

Dva puta nedeljno ide na limfnu drenažu tela i lica, a triput nedeljno na masažu tela i na pilates ili teretanu.

Vežbanjem ravnomerno opterećuje celo telo, a tajnu svoje čvrste guze vidi u čučnjevima. "Napravite ih sto dnevno i pista je vaša", poručuje pevačica.

(MONDO)