Domaća javnost šokirana je informacijom da je nekadašnja rijaliti učesnica i voditeljka Parova Slađana Petrušić navodno preminula, a kao uzrok navodi se srčani zastoj.
Na njenom Instagram nalogu osvanula je informacija da je voditeljka uprkos dva pokušaja reanimiranja izgubila život, a vest je osvanula i na portalu Happy televizije. Od Slađane se nedavno oprostila i bivša cimerka, pevačica Vesna Rivas koja nije krila koliko ju je ova informacija potresla.
Ipak, oglasio se i Milomir Marić. On tvrdi da je sve ovo njena izmišljotina.
"Ona sve ovo izmišlja sigurno. Nisam je čuo dugo, ali su je videli ljudi kada je pisala da je u bolnici, a nije bila. Sve je izmislila tada", istakao je on.
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
(MONDO/ Blic)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"