Met Fids (29) tvrdi da je donirao svoju spermu Majklu Džeksonu, koji je želeo da putem surogat majke dobije "sportski nadareno dete", piše "Dejli mejl".

Fids, inače majstor borilačkih veština, navodi da mu je pokojni kralj popa 2001. ponudio skoro 800.000 dolara za ovu "uslugu", ali da je on odbio novac i donirao spermu besplatno. Godinu dana kasnije, rođen je mali Princ Majkl, čija je majka nepoznata.

Fids priznaje da mu Džekson nije otvoreno rekao da je dete njegovo, ali da je mali "Ćebence" njegova slika i prilika.

Porodica Džekson zabranila je Fidsu da viđa dečaka, pa on ne isključuje mogućnost traženja sudskog naloga za DNK test kojim bi se utvrdilo očinstvo.

Britanski glumac Mark Lester ranije je tvrdio da je otac Džeksonove ćerke.

Kralj popa, koji je ubijen u junu prošle godine, za sobom je ostavio Majkla "Princa" (13), Paris (12) i osmogodišnjeg Princa "Ćebence". Deca su pod starateljstvom pevačeve majke Ketrin.

(MONDO)