Pevačica Andrijana Lazić (28) tragično je nastradala u Dubaiju kada je pala sa 24. sprata zgrade. Poreklom iz Bijeljine, Andrijana će danas biti sahranjena. Andrijanin otac Nebojša, oglasio se putem društvenih mreža pred sahranu, te je podelio dve njene fotografije.
Putem Fejsbuka je uputio poslednji pozdrav naslednici. "Ne verujem u smrt zbog toga što vidim zvezde. One sijaju daleko, daleko u mraku, iako ih ne mogu dotaći, one postoje. Zbog toga ne verujem u smrt i znam da i ti sjajiš negde tamo", napisao je on.
Nebojša je na svom Fejsbuk profilu objavio i ćerkinu umrlicu. "Poštovani, sahrana naše drage Andrijane će se obaviti 19.01.2024. godine u 13 sati ispred kuće žalosti u Velinom Selu", napisao je tom prilikom.
Mlada pevačica iz Republike Srpske, bila je na početku karijere, a pre odlaska na put koji ju je koštao života, snimila je dve pesme koje je trebalo uskoro da budu objavljene. Njena porodica je donela odluku da danas, 19. januara, baš na dan sahrane, objave jedine dve numere koje je snimila, o čemu je pisao Kurir.
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu