Glumica Snežana Savić, koja i danas pleni svojom lepotom, ostala je upamćena po mnogim ulogama, ali scena poljupca sa Draganom Bjelogrlićem u kultnoj seriji Bolji život posebno je ostala urezana u sećanja publike.
U jednom intervjuu, Snežana je podelila zanimljive detalje o toj ljubavnoj sceni. Kada su je novinari pitali koji kolega se najbolje ljubi, osvrnula se upravo na saradnju sa Bjelogrlićem, otkrivajući deo atmosfere sa snimanja.
"Mnogo tražite od mene. Zavisi dokle ideš i da li je pravi poljubac. Sa Bjelom sam se pravo ljubila. Nije bio dogovor, otme se kontroli i on je takav čovek voli da glumi iskreno, valjda… Ne znam", rekla je svojevremeno Snežana Savić i priznala da ju je često bilo sramota zbog golotinje u filmovima.
Pročitajte još: Snežana Savić nije došla na sahranu bivšeg muža? Ćerka se ne odvaja od maćehe i blizanaca, a glumice nema
"Baš me je bilo sramota kada sam morala da se skidam zbog uloga. Nikada se nisam lepo osećala, ali to je moj posao i kada se čovek opredeli za glumu mora da shvati da je njegovo telo oruđe za rad", zaključila je ona.
Podsetimo, glumica iz braka sa pokojnim rediteljem Dragoslavom Lazićem ima ćerku Anitu, a javnost je brujala o činjenici da se Snežana nije pojavila nedavno na njegovoj sahrani.
Pročitajte još: Da nije jedne laži serije "Bolji život" ne bi ni bilo: Giga od sina stariji 10 godina, tri decenije se krile greške
Bonus video:
Izvor: Mondo/ Đorđe Milošević
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
Šamar Zvezdi pred večiti derbi: Makabi se pojavio sa dna i šokirao crveno-bele
Partizan u punoj Areni skočio u Top 10 Evrolige: Pariz krenuo silno, pa ih Parni valjak slomio
Navijači Zvezde dolaze na derbi u Evroligi! Evo koliko će Partizan ustupiti ulaznica crveno-belima
Partizanu se ovo dogodilo prvi put u sezoni: Pogledajte najnoviju tabelu Evrolige, samo se penju
Od suza u Zadru do heroja Partizana: Bio izgubljeni biser srpske košarke, sad radi prljave poslove za Željka