Glumica Dakota Džonson, ćerka Dona Džonsona i Melani Grifit, stekla je svetsku slavu u er*otskoj trilogiji "50 nijansi Sive". Nedavno se našla u centru pažnje medija zbog kritika filma "Madam Veb" u kojem igra glavnu ulogu, a sada je aktuelna zbog maminog bivšeg muža, glumca Antonia Banderasa.
Antonio Banderas i Melani Grifit venčali su se 1996. godine, kada je Dakota Džonson imala pet godina. Sada je "Zoro" otkrio da bi voleo da sarađuje sa pastorkom, bez obzira na činjenicu što se rastao s njenom majkom 2014. godine, prenosi Us Weekly.
"Voleo bih, ali to je jako teško, tražiću projekat, jer bih voleo jednog dana da radim sa Dakotom. Zatošto je odlična glumica. Sada je karijeru razvila više u drami, ali sećam se kad je radila emisiju 'Ben and Kate', da sam se jako zabavljao gledajući je, jer je imala ritam komedije", rekao je Banderas.
Pročitajte još: Zbog majke sa "presađenim" licem je spalila mostove sa ocem: A glumica koja je vređala Srbe joj je dala karijeru
"Imala je pet godina kada sam je upoznao i kada je postala moja porodica. Ona je moj ćerka,volim je. S njom na ramenima sam putovao po celom svetu", rekao je glumac pre nekoliko godina i osvrnuo se na njenu nagradu na dodeli "Hollywood film awards" 2019. godine.
Dakota je tada u govoru, rekla da je njen očuh, kojeg je zvala Papi, bio jedan od najuticajnijih ljudi u njenom životu.
"Ona mi je održala jedan od najlepših govora koje mi je iko održao. Bio sam jako zahvalan", rekao je Banderas.
Poslušajte njen govor:
(MONDO, D.P)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!