Jovana Tomić Matora je u ponedeljak, 17. februara, zvanično postala učesnica rijalitija "Elita 8", a već na samom početku povela se tema o njenoj bivšoj verenici Stefani Grujić i tome da li je Matora odgovorna što Stefani nije obavestila Danijela Dujkovića Munjeza da je sa njim zatrudnela na kraju rijalitija "Elita 7".
Povodom ovih optužbi oglasila se Ermina Pašović, koja je iznela svoj stav o Matorinom ulasku u rijaliti, ali i o celokupnoj situaciji vezanoj za Stefaninu trudnoću i Munjeza.
"Što se tiče Matorinog ulaska, nacija je ponosna", izjavila je Ermina, a potom prokomentarisala i Stefaninu odluku da sakrije trudnoću.
"Đedović, koji je unutra spominjao da je sumnjao u trudnoću, i Kačavenda isto, zašto nisu rekli Munjezu da uradi test? Matora sa tim nema nikakve veze, ona nije mogla da odlučuje umesto Stefani. To je bila isključivo njena odluka", istakla je Pašovićeva.
Dodala je i da smatra da je apsurdno da Matoru okrivljuju za nešto što nije bilo u njenim rukama.
"Glupo je da je optužuju da je ona kriva za ono što je Stefani uradila. Iskreno, da se meni poverila, ja bih je naterala da pozove Munjinu majku. Nema razloga da se Matoroj prepisuje Stefanina odluka", zaključila je Ermina Pašović u izjavi za domaće medije.
Podsetimo, Ermina je Matorina prijateljica iz rijalitija, a nakon brojnih sukoba i nesuglasica, spustile su loptu i nastavile druženje nakon njenog izlaska iz Elite 7.
Ermina pre estetskih korekcija:
Bonus video:
Izvor: Pink.rs/ Mondo
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!