Slušaj vest

U najnovijem izdanju emisije "Stars specijal" na Kurir televiziji, gošća je  Elektra Elit, pevačica, koja je javno priznala da se u Švajcarskoj bavi najstarijim zanatom.

Voditelji emisije razgovarali su sa pevačicom na temu - zašto su sportisti slabi na pevačice? Elektra je priznala da je imala emotivnog partnera koji je sportista, pa je rekla:

"To je bila zabranjena ljubav, kod mene je u 99% slučajeva u pitanju zabranjena ljubav."

Elektra Elit Foto: RED TV/screenshot, MONDO/Stefan Stojanović, ATA Images/Antonio Ahel

Na pitanje voditelja da li je u pitanju Duško Tošić, ona je odgovorila da "nažalost nije", pa dodala:

"Kunem ti se, ja Duška oduvek gotivim, i dok je bio u braku sa Karleušom. On mi je top frajer, kao i Luka Jović. On mi je lep. Duško mi je ipak bolji, on je perverzniji, vidi se na kilometar, po očima. Čim nekoga vidim znam kakav je u krevetu."

Pogledajte Duškove slike:

Duško Tošić Foto: Marko Metlas/© MN press, all rights reserved, MN Press, Antonio Ahel/ATAImages

Bonus video:  

01:12
Elektra Elit: Duško Tošić mi je top frajer, vidi mu se na kilometar kakav je u krevetu Izvor: Kurir televizija

(Kurir/ MONDO)  

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!