Crnogorski pevač Bojan Tomović tvrdi da se ponovo zaljubio, a sada planira da ostane da živi sa izabranicom u Albaniji. Pevač je otkrio da tamo planira da se bavi i jednim biznisom, koji ovoga puta nema nikakve veze sa estradom
"Tačno je da planiramo zajednom tamo da ostanemo, u pitanju su još neke formalnosti. Neću previše da otkrivam, ali zaljubljen sam i lepo nam je", rekao je pevač koji se posvetio muzici posle teškog perioda, a sada očigledno i stabilnoj vezi.
Tomović (43) od kada je 2019. godine prešao iz Agnosticizma u Islam rešio se, kako tvrdi, svih poroka. On se pre osam meseci ponovo oženio 10 godina starijom ženom iz Nemačke i sada se sele u grad Valona u Albaniji, na obali Jonskog mora gde su otvorili kafić.
Pričao o eutanaziji
Pevač, koji je nekoliko puta u medijima govorio da boluje od bipolarnog poremećaja, šokirao je javnost prošle godine priznanjem da želi da ide na eutanaziju u Holadiju.
"Želim da me uspavaju u Holandiji, tamo je eutanazija legalna, a pošto je samoubistvo i po svim verama najveći greh, ja biram ono što je legalno, a šta će me konačno osloboditi muka", rekao je Bojan koji je naglasio da je iscrpljen i da više nema snage za bolničke tretmane i terapije:
"Živeti i boriti se sa bipolarnim i posttraumatskim poremećajem je jako iscrpljujuće, a ja više nemam snage čak ni za bolnicu, dosta mi je klinika i raznih bolnica, terapija i lekova koji su me deformisali u svakom smislu, tako da što se planova tiče, planiram da putujem i to baš do Holandije".
BONUS VIDEO:
(Blic, MONDO)