Slušaj vest

Teodora Špirić, autorka pesme "Wasted love“ koja je Austriji donela pobedu na Evroviziji 2025. u izvođenju pevača JJ-a, ispričala je kako je doživela emotivan doček u Beču.

"Još uvek nismo stigli da preradimo sve što se desilo u poslednjih šest meseci. Uložili smo ogroman trud u tih tri minuta i neverovatno je da je to ovako nagrađeno. Doček u Beču je bio prelep, i zaista sam zahvalna na svemu, na podršci i ljubavi koju dobijaju pesma i JJ",  rekla je Teodora.

Otkrila je i koliko joj znači rodni kraj, te da redovno posećuje Srbiju.

"Odrasla sam u Kladovu, tamo su mi roditelji i cela porodica. Imam divne uspomene iz tog perioda i uvek se rado vraćam. Ove godine ću sigurno dolaziti bar dva puta jer se žene moja braća od ujaka, jedva čekam da ih sve vidim."

Pobednik ovogodišnje Evrovizije:

Austrija, Džej Džej, Evrovizija Foto: Epa/Georgios Kefalas/Keystone

Domaću estradu ne prati

Iako ne prati domaću muzičku scenu, Teodora smatra da ni Princ od Vranja, koji nije prošao u finale ovogodišnje Evrovizije, ne bi trebalo da se oseća kao gubitnik.

"Ne pratim našu estradu jer sam fokusirana na evropsku muziku, a trenutno živim u Berlinu zbog posla. Poznajem nekoliko izvođača koje sam upoznala na Beoviziji, a Zorja i Sanja Vučić su mi posebno ostale u sećanju."

"Ne mislim da je iko doživeo debakl. Svi su predstavljali svoje pesme i svoje zemlje na najbolji mogući način. Princ ima jedan od najkvalitetnijih glasova i verujem da svaka evrovizijska pesma može pronaći svoju publiku – čak i ako nije za svakoga", zaključila je Teodora za "24Sedam".

Bonus video:

00:44
Princ od Vranje ekskluzivno za Mondo uoči nastupa na Evroviziji Izvor: MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!