Nakon razvoda od pevača Harisa Džinovića, modna kreatorka Melina Džinović odlučila je da okrene novi list i započne sasvim drugačiji život. Čim je napustila porodičnu vilu na Senjaku, preselila se u jedno prestižno beogradsko naselje, gde je neko vreme živela povučeno i daleko od očiju javnosti.
Prema svedočenjima komšija i ljudi koji su je povremeno viđali, Melina je vodila vrlo diskretan i miran život. Retko se mogla sresti peške, jer je gotovo svuda odlazila automobilom, izbegavajući medijsku pažnju i javnu izloženost.
U međuvremenu, sudeći po njenim najnovijim objavama na društvenim mrežama, Melina se preselila u Monako, gde sada ne samo da boravi, već i profesionalno deluje. Novi grad, novi izazovi i nova svakodnevica očigledno su deo njenog potpuno osveženog životnog poglavlja koje je započela s puno samopouzdanja i stila, a njene nekadašnje komšije otkrile su kako se ponašala dok je živela u Beogradu:
- Nisam ja nju videla, ali sam čula da je živela tu u stanu nekog biznismena. To su mi rekla braća, mi smo isto iz Bosne, to je mala državica, a sve se zna. Ja sam viđala ovde njenu ćerku Đinu, šetala je njihovo kuće, baš kad je bio taj period njihovog razvoda, ali Melinu nisam. Taj njen biznismen sa kojim se pričalo da je u vezi je ovde svaki dan dolazio da pije kafu u ovom kafiću. Jeste ona lepa žena, ali kad je fijuk u glavi onda džaba. Ako neko ima pare, ima Marija (Šerifović), ali da vidite nju. Ona dođe i kaže: “E kralju, zeznuli su mi se točkovi na aerodromu, imaš li kakav kofer?” ili “Odoh ovoj džukeli da kupim nešto da jede, nađi mi nešto ogromno da mogu da spakujem Maria i Vericu”. Marija je kraljica - ispričala je jedna zaposlena radnica u tržnom centru za Blic.
Sa druge strane, zaposleni u obližnjem restoranu imali su samo reči hvale za Melinu:
- Ona je uvek kod nas rado viđen gost. Mi imamo restoran na dve lokacije i u oba je baš često dolazila. Kod nas je ovde bila pre Nove godine, posle toga je nisam viđao, ali njena ćerka ovde isto voli da dođe. To da se odselila u Monako to sam i ja čuo, ali zaista ne znam. Više je dolazila kod nas u restoran koji je na Dorćolu, ovde je bila nekoliko puta. O njoj imam samo reči hvale da kažem. Uvek nasmejana, pristojna, galantna, nemam reči - rekao nam je zaposleni tog lokala.
Jedan od prolaznika otkrio je nešto više o Melini, poput, da je imala svoju radnicu, ali i mali peh tokom boravka u ovom elitnom naselju.
- Melina je živela ovde, to je tačno, ali je nisam baš dugo video, mislim da od decembra nije tu u zgradi. Njenu ćerku, Đinu sam video nedavno, pre mesečak dana. Nisam video da se ona iseljavala, da je prenosila stvari, ne znam da li se preselila u Monako, čuo sam priče da jeste, ali ja to ne mogu da tvrdim, ali ono što mogu da kažem je da je baš dugo nisam video. Tu je odlazila u jedan restoran često, tu sam je viđao. Ne znam da li je slučajnost ili ne, ali Melina je živela u istoj zgradi gde i Sonja Vuksanović, bivša Lukasova žena - rekao je on, a na pitanje da li možda zna da li je Melina stan kupila ili je živela u iznajmljenom, kaže:
- Zanimljivo je što na ulazu u zgradu ne piše nigde njeno prezime, kao što na primer za Lukasovu bivšu piše. Tako da ne znam da li je ona to iznajmila ili kupila, ne mogu da tvrdim.
O Galićevoj, muškarac koji je želeo da ostane anoniman, ima samo reči hvale, ističući da je uvek bila prijatna, te da ga je pozdravlja često, bez obzira na to što se nisu poznavali, već su samo sretali u ovom kompleksu.
- Ona je jedna fina dama, pristojna, ljubazna i neupadljiva, ali lepa žena. Bio je jedan incident, kada je izlazila iz garaže, udarila je u rampu. Tada se uplašila baš što se desila ta situacija. Znam da je odmah rekla da će nadoknaditi štetu da se sve popravi i da će dati novac. Znam da ima jednu radnicu koja radi za nju, obavlja poslove, a i vozi kola.
U naselju je bila gotovo neprimetna
Prema rečima onih koji žive i rade u ovom kompleksu, Melina se trudila da bude što manje primetna.
- Ja radim ovde više od godinu dana, zaista je nisam viđala, takvu bih ženu sigurno primetila. Ona je jako lepa, ali da vam kažem, ona i da je tu, ona uđe u garažu kolima, odatle u stan, i posle opet u kola, tako da se ni ne može videti - rekla je zaposlena jednog lokala.
Bonus video:
(Blic.rs/MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!