Pevačica Ceca Ražnatović pre nekoliko dana je posetila Čedu Jovanovića u njegovom domu u Zemunu. Ekipa Kurira usnimila je ovaj trenutak, a na ulazu ju je dočekao Aleksandar Kos, Čedin najbliži prijatelj, od koga se u mesecima nakon razvoda braka ne odvaja.
Ceca je došla u ležernom letnjem uzdanju u beloj majici i pantalonama, dok je kosu skupila u punđu.
Njih dvojica često dele zajedničke objave na mrežama dok bivši političar kuva, ili sa zajedničkih putovanja, a ovog puta Kos je podelio i video tokom Cecine posete. Atmosfera je bila poprilično opuštena, te su u jednom trenutku i zapevali.
Sada je na svom Instagram nalogu Čeda Jovanović objavio snimak s Ražnatovićkinom koleginicom Anom Bekutom. Sedeli su u kafiću u Beogradu i pevali.
Pogledajte:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!