Pevačica Jelena Kostov otkrila je da je njen prvi honorar iznosio svega 3.000 dinara, koje je zaradila pevanjem čak osam sati. Jelena je otkrila da je prvi put nastupala u Sokobanji, gde je morala da se dobro pokaže.
"Pevala sam u Sokobanji, honorar mi je bio 3.000 dinara, Bože koliko sam bila srećna! Pevala sam možda nekih sedam-osam sati", rekla je Jelena i dodala:
"Ali ta sreća u tom momentu zamisli ti zaradiš svoj novac, mislim do tada, naravno, daju mama i tata i mora da se vodi računa u tom momentu koliko se potroši, ali zamisli zaradiš svoj novac držiš u rukama svoj zarađen novac, ma to je bila neverovatna sreća".
Pevačica je otkrila i da je od malena bila "glavni zabavljač" u kući, ali da nije sanjala da će biti deo estrade.
"Dolazim iz malog mesta i mislim da sam ja prva pevačica u mom gradu. Da ne pričam o takmičenju "Zvezde Granda" gde sam stajala rame uz rame sa najvećim imenima kad su kolege u pitanju", rekla je Jelena.
BONUS VIDEO:
(Blic, MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!