Nakon što je pušten na kućno lečenje, Sajfer se oglasio putem društvenih mreža i podelio fotografiju na kojoj se vidi zavijena rana.
Reper koji je ranjen iz vatrenog oružja u Sarajevu poručio je da nije kriminalac, već umetnik, naglašavajući da je čitav slučaj sada u nadležnosti policije.
- Hvala vam na ogromnoj podršci. Da ne brinete, rana je tu, zarasta, sanirana, sve je u redu. Bio sam u policiji, rekao sam kratko i jasno šta sam imao, dalje neka ljudi rade svoj posao, to više nije moja stvar. Ja nisam kriminalac, ja sam reper, umetnik, mene zanimaju samo moje pesme i nastupi - rekao je Sajfer koji je i pokazao svoju ranu.
Pogledajte kako izgleda nakon ranjavanja:
- Nastupi neće ispaštati zbog ovoga, dolazim na štakama, na nosilima, sa Hitnom ako treba, ali publiku ću ispoštovati - poručio je on i najavio nove nastupe.
Poslušajte šta je rekao sve:
Upucao sam sebe?
Podsetimo, kako Klix.ba nezvanično saznaje, Sajfer je sam sebe upucao u nogu. Lekari u hitnoj pomoći utvrdili su da je došlo do samopovređivanja.
Takođe, iz Sajferovog tima su tvrdili da je reper izjavio policiji da je sam sebe upucao. Njegova supruga Lejla Nikšić ranije je za Klix.ba navela da je ranjen u pokušaju da otme pištolj.
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!