Partnerka srpskog fudbalera Luke Jovića, Sofija Milošević, u poslednje vreme objavama na mrežama diže ogromnu prašinu, a poslednje fotografije koje je podelila sa pratiocima učinile su da mnogima padnu vilice.
Lepa manekenka objavila je seriju slika na kojima pozira u zelenom kupaćem, a bujne obline bile su u prvom planu.
U jednom trenutku, ona je ostala u toplesu, a fotke su se brzinom svetlosti proširile po mrežama.
Na lepotu manekenke malo ko je mogao da ostane ravnodušan, a sve fotografije pogledajte OVDE.
Komentari nisu izostali:
"Au, vau", "Boginjo", "Pukao akvarijum", "Bože, koliko si lepa", "Nestvarna", Izgledaš nikad bolje", "Nije mi dobro", pisali su podjednako i muškarci i žene.
Inače, ovo nije prvi put da je Sofija zavodljivim kadrovima sa plaže napravila bum na Instagramu.
Pogledajte još neke njene objave u poslednje vreme:
Slavna lepotica je i ranije imala savršenu liniju, bog čega je i bila među najtraženijim manekenkama, ali su mnogi saglasni da ovako moćno nikad nije izgledala.
Pogsetite se još nekih njenih fotografija u kupaćem:
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!