Slušaj vest

Marko Janjušević Janjuš večeras ulazi u "Elitu 9", a svi su mislili da neće nakon operacije koju je nedavno imao. Janjuš je na početku razgovora priznao da li postoji šansa da se pomiri sa Majom.

Pogledajte fotografije Janjuša:

Marko Janjušević Janjuš Foto: Antonio Ahel/ATAIMAGES

"Odakle to da će biti pomirenje? Sad smo zreli pa da pokušamo ponovo? Kako da ne. Falio mi je rijaliti, svuda je rijaliti, generalno u životu. Kruna je sada velika, sada sve više razume. Operacija je prošla, ne zamerite mi, sve je prošlo dobro, sledi oporavak", rekao je on i dodao da će ova sezona da bude zanimljiva.

"Biće zanimljiva sezona, falio sam, ne može to bez mene da prođe."

03:26
Janjuš ulazi u Elitu Izvor: Kurir

Imao hitnu operaciju

Učesnik rijalitija "Zadruga" i "Elita", Marko Janjušević Janjuš hitno je operisan i to samo par dana pre ulaska u "Elitu 9".

Janjuš se tada oglasio na Instagramu i otkrio kako se oseća nakon intervencije.

"Operacija je uspešno odrađena zahvaljujući Dr Nikoli Kolareviću, a i svima drugima, od anesteziologa do sestara, a drugim doktorima koji su bili prema meni da nemam reči. Hvala od srca svima rešio sam se problema koji me dug niz godina mučio da je kamen narastao čak skoro 3 cm... Hvala urologijo u Zemunskoj Bolnici, hvala doktori, hvala sestre. Hvala svima vama na porukama podrške i zabrinutosti... Ljubi vas i voli vaš Janjuš.. "- napisao je bivši košarkaš.

Izvor: Kurir/ MONDO

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!