Folk pevač Mile Kitić gostovao je sinoć u emisiji od Ognjena Amidžića na Pinku, gde je otkrio brojne detalje o svojoj novoj vili na Avali, u koju je trebalo već da se useli.
Mile je priznao da do zvaničnog preseljenja još nije došlo, jer kako ističe, supruga Marta vodi računa o tome i ima dosta nameštaja u njihovoj kući na Dušanovcu koji je potrebno prebaciti, ali i previše kutija, što je i logično, budući da je i pomenuta kuća takođe velika.
Pogledajte kako izgleda Miletova kuća na Dušanovcu:
Luksuz sa svih strana
Za ovaj luksuz Marta i Mile Kitić izdvojili su milion evra, kako je i sam pevač govorio samo grubi radovi su koštali 300.000 evra, a sada je Mile otkrio koliko zapravo kvadrata ima luks zdanje na obroncima Beograda.
"Nema teren za tenis, stvarno sam napravio jednu skromnu kuću, 1.600 kvadrata ima", šokirao je Mile izjavom izazvavši muk u studiju i nastavio:
A ovo je luks vila porodice Kitić na Avali:
"Ogroman je prostor i ima dosta prostorija, ali stvarno sam se trudio da napravim dobru kuću i da uživam. Pedeset i nešto godina radim, zaradio sam da mogu da uživam u ostatku života", iskren je bio Mile.
Marta Savić glavni dizajner
Vila se nalazi u ušuškanom delu placa, sakrivena drvoredom i zidanom ogradom, kako bi zaštitili svoju privatnost.
Kuća je modernog dizajna, iz više nivoa i liči na hacijendu, na šta je najverovatnije uticala Marta, koja je dosta vremena provela u Dominikanskoj Republici, gde inače par ima dupleks.
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!