Slušaj vest

Mirka Vasiljević dugo se nije pojavljivala u javnosti, a sada je stala pred kamere ružičaste televizije, gde je govorila o svom novom angažmanu u seriji "Nasledstvo", pa s obzirom i da se kraj godine bliži, glumica je sumirala utiske.

Na pitanje voditelja kako je, i da je nismo dugo videli, Mirka je odgovorila:

"Dobro sam, nekada se viđamo previše često, nekada manje, ali radi se, bori se", rekla je Mirka.

Mirka Vasiljević stan Foto: instagram/printscreen/vasiljevic_mirka

Potom je otkrila kakva joj je bila godina 2025: "Ima tu lepih i manje lepih momenata, trudimo se da zaboravimo manje lepe", rekla je Mirka te je otkrila da li njena deca pišu pisma Deda Mrazu:

"Ovo troje starijih pišu meni, a najmlađa piše Deda Mrazu, iskreno trudimo se da im sve ispunimo, ali ako imaju greške mora sve da se koriguje", rekla je Mirka.

Mirka Vasiljević u nikad izazovnijem izdanju Foto: Instagram/vasiljevic_mirka/Printscreen

"Sve prođe i nešto novo dođe"

"Šta si ti napisala Deda Mrazu?" glasilo je pitanje.

"Samo da bude zdravlja i sreće, jer kada ima toga, sve ide lagano, to je najvažnije", rekla je Mirka, pa nastavila:

"Sve prođe i nešto novo dođe", poručila je u emisiji "Premijera vikend specijal".

Još slika lepe glumice pogledajte u galeriji:

Mirka Vasiljević Foto: Antonio Ahel/ATAImages, M.M./ATAIMAGES

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

02:09
"VUJADINOV I MOJ BRAK NIJE SAVRŠEN" Mirka Vasiljević o nesporazumima sa suprugom: Kad čovek nešto STVARNO ŽELI on pronađe način Izvor: kurir televizija

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!