Veliku prašinu u javnosti podigao je Boki 13, nakon što je otkrio ime pevačice iz "crne sveske" u kojoj je pokojna Marina Tucaković vodila svoje dužnike sa estrade. O ovoj evidenciji dugovanja već dugo se nagađa, a gotovo cela estrada se "tresla" zbog Marinine "crne sveske".
Boki 13 je otkrivajući jedno ime sa estrade, tačnije pevačicu koja je dugovala Marini, opet izazvao haos na estradi i naterao mnoge da se tresu.
Pogledajte fotografije Marine Tucaković:
Kako tvrdi izvor za medije, Marina je iza sebe ostavila testament u kojem se nalazi njena zaostavština muzičkih dela, ali i pojedina imena sa muzičke scene za koja nije želela da čuje.
"Marina je i te kako vodila računa o tome kome je prodala koji tekst, ko joj je i kada platio, sve je zapisivala godinama, maltene od kada je počela da piše. Za tu svesku znaju Futa i Laća, a kako čujem, njen sin ne želi da bilo kome oprosti ni jedan jedini dinar, jer zna koliko je Marinu bolelo to što je nisu ispoštovali, pogotovo što ti pevači koji su dužni nisu ni zvali da pitaju kako je i da li mogu na rate da joj isplate dug iako su znali da joj treba za lečenje. Ona se mnogo nervirala oko tih dugovanja i nikad nije razumela kako neko bez srama može da se pravi blesav i da je čak ne pozove i izvini se. Pisala je ozbiljne hitove, na koje su svi ti pevači zgrnuli velike pare, a ostali su njoj dužni. Čim se malo stiša sve, možda posle 40 dana, Laća će da otvori svesku i da vidi na koji način da potraži sva ta dugovanja, sigurno je da će sve zvezde koje su dužne da tuži. Mnogim pevačima neće biti dobro, jer je spreman da javno iznese sve. Ukupan dug pevača je preko 90.000 evra. Koliko znam, jedan popularni folk pevač je ostao ozbiljno dužan i sa njim se dugo Marina ganjala, a tu je i jedna pevačica koja je od nje uzela čak četiri pesme, od kojih su dve ozbiljni hitovi i nikad nije platila", ispričao je izvor, pa dodao:
"Mnogi pevači su joj dugovali silne sume novca za tekstove, i zavlačili je, a sa druge strane javno isticali da su dobri i prižali joj podršku, kao da se ništa ne dešava. Marina to nikada javno nije želela da ističe... Svi znamo koliko je bila veliki čovek."
Boki 13 otkrio ime pevačice
Boki je progovorio i o "crnoj" knjizi Marine Tucaković, odnosno listi njenih dužnika:
"Pamtila je ona sve dužnike, nije joj je trebala knjiga. Ne verujem da su se dugovi vratili... Ne mogu da kažem imena, to su špekualcije o takvim stvarima, a i znam da je imala problem sa naplatom i to sa pevačima koji su bili popularni, radili a nisu hteli da daju pare. Znam da je, i javno je bilo, i Dara Bubamara bila jedan od dužnika. Futa to zna, da nažalost Marinu nisu ispoštovali koliko je trebalo. Ona estradna lica koja je ona napravila."
Bonus video:
Izvor: Telegraf/ MONDO
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!