Slušaj vest

Pevač Toni Cetinski oglasio se na društvenim mrežama kako bi se pohvalio poklonom koji je dobio od najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića.

Toni, koji je nedavno na beogradskom koncertu prokomentarisao izjavu Jelene Karleuše da je pokušao da joj se udvara, objavio je ponosno i šta je dobio od Đokovića i otkrio da je čak dobio i posvetu.

toni cetinski
Foto: Instagram.com/ccetinski

Đoković je poslao Cetinskom reket na kojem je napisao "Za Tonija", što je pevač oduševljeno prokomentarisao:

"Obećao i održao obećanje, a ja mislio da je zaboravio. Hvala ti Novače", napisao je on na Instagramu.

Pogledajte:

On je dobio pregršt poruka o tome kako mu ljudi zavide na ovakvom poklonu, a mnogi su podvukli da je Novak čovek od reči i da je mnogo puta to i dokazao.

Novak Đoković Foto: Instagram/djokernole

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

03:25
"IMAM DA JOJ PORUČIM SAMO DVE REČI" Toni Cetinski u ekskluzivnom intervjuu za Kurir progovorio o susretu sa Jelenom Karleušom u motelu  Izvor: Kurir televizija


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!