Voditeljka Sanja Marinković u braku sa Aleksandrom Uhrinom je dobila sina Strahinju koji je pre nekoliko dana napunio 18 godina. Ona je sinu priredila proslavu, a detalje sa slavlja je podelila na mrežama.
Voditeljka je najpre sinu čestitala rođendan uz njegov selfi.
"Moja najveća ljubav. 18", napisala je ona.
Na proslavi su gosti uživali u šampanjcu i kanapeima, a ponosna majka je nazdravljala sa zvanicama. Slavljenik je imao predivnu tortu sa zlatnim, plavim, crnim i bež nijansama..
Aleksandar i Sanja su sa sinom pozirali pored torte, a Sanja je sakrila njihove likove na slici koju je podelila, a u opisu je poručila "Mama i tata. Porodica. Ponosni roditelji. Nas troje" i stavila emotikon planete ističući da su oni njen svet.
Ovako izgleda Aleksandar Uhrin:

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
(Kurir, MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!