Pevačica Nadica Ademov imala je zakazan novogodišnji nastup na beogradskom sajmu sa još tri izvođača - Darkom Lazićem, Radišom Trajkovićem Đanijem i Aleksandrom Mladenović. Međutim, ona je otkazala nastup zbog sukoba sa organizatorima.
Nadica je rekla da je do problema došlo zbog satnice kada je trebalo da nastupi. Njoj je navodno nastup pomeren i na binu je trebalo da izađe tek u tri posle ponoći.
"Dragi moji ljudi, ja se izvinjavam u moje ime što večeras neću nastupati ovde, jer organizatori nisu ispoštovali dogovor! Hvala vam na svemu, dragi ljudi iz Nemačke, iz Austrije, iz Hrvatske... Hvala vam što ste došli. Ja nikada prema vama nisam ispala nekorektna, 15 godina postojim i uvek sam ispoštovala dogovor. S obzirom na to da organizatori nisu ispoštovali naš dogovor, nadam se da ćemo se videti nekom drugom prilikom. Hvala vam, uživajte uz našeg Đanija i srećna vam Nova godina", rekla je ona i sišla sa bine.
Aleksandri Mladenović pukla haljina na zadnjici
Njena koleginica Aleksandra Mladenović je nastupala na Sajmu u crvenoj, pripijenoj haljini, koja je u jednom trenutku pukla na zadnjici. Aleksandra isprva nije primetila peh, ali je kasnije vezala duks oko struka i nastavila da peva.
Pogledajte scenu s nastupa Aleksandre Mladenović:
Pogledajte i kako je izgledala Aleksandra Prijović na dočeku u Beogradu:
A, onda i vrelo izdanje Tee Tairović:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!