Ćerka Vesne Zmijanac, pevačica Nikolija Jovanović, oglasila se danas na društvenim mrežama i obavestila pratioce da je njen nastup, koji je trebalo da bude održan večeras u Đakovu, otkazan.
Nikolija je u poruci otkrila da ona i njen bend nisu dobili radne dozvole na vreme.
- Današnji nastup u Đakovu se pomera za novi datum jer moj bend i ja nismo dobili radne dozvole za Hrvatsku na vreme - napisala je Nikolija Jovanović i dodala:
- Baš mi je žao, znam da smo se svi spremali za večeras. Novi datum javljamo uskoro i pravimo još jače veče. Voli vas Niki - napisala je pevačica.
Pogledajte:
Pročitajte još: Prvo oglašavanje Nikolije i Relje nakon spekulacija o neverstvu pevača: Poznati par nikada iskrenije o svom odnosu
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!