Slušaj vest

Poznati jutjuber Bogdan Ilić, široj javnosti poznat kao Baka Prase, nakon raskida sa influenserkom Anjom Blagojević, započeo je novu ljubavnu priču sa Milenom Stamenković koja se na mrežama predstavlja kao Lemilenas.

U jeku skandala s paljenjem skupocenog automobila ispred njegove zgrade, svaki detalj iz njegovog privatnog života je pod lupom javnosti, baš kao i njegova devojka, koja je jednom prilikom u razgovoru s pratiocima, opisala kako je izgledalo njihovo upoznavanje.

Milena Stamenković Lemilenas Foto: Instagram/lemilenas/Printscreen

- To je bilo leto 2021. godine u restoranu u na tvrđavi u Novom Sadu. Našli smo se na poslovnom sastanku. Ja sam došla sa drugaricom, on sa svojim društvom. U tom periodu je bilo planirano da se pojavim na Reši Tv-u gde bih imala svoju emisiju inspirisanu Larom Kroft kao i segment u kojem bih vodila vremensku prognozu - napisala je ona, a na pitanje da li je bilo teško privići se na njegov način života iskreno je poručila:

- Jeste, mislim da se i dalje navikavam.

devojka bake praseta Foto: Instagram printscreen/lemilenas

Milena je rekla i da je jutjuber privatno drugačiji nego kakvim se predstavlja.

Baka Prase, penthaus u Beorgadu na vodi Foto: YouTube/Baka Prase

Pročitajte još: Svi skandali Bake Praseta: Slao eksplicitne poruke maloletnicama, svađao se u Jutarnjem, sad mu zapalili kola od 500.000 

- Najviše bih volela da svi možete da ga vidite kroz moje oči. Za mene najbolji na svetu - rekla je Milena.

"Trpela sam sajber nasilje"

Milena je godinama aktivna na mrežama, a sada kaže da je pre nekoliko godina htela da se povuče sa istih.

- Pre četiri godine sam prošla kroz sajber nasilje i tada sam prvi put ozbiljno razmišljala da se povučem. Bio je to period koji me je naučio kakvih ljudi sve ima i koliko je važno sačuvati sebe i svoj mir... Srećna sam što sam tad uspela da iskontrolišem svoje emocije i bes i ne odreagujem. Onaj gore sve gleda - napisala je ona.

Milena Stamenković Lemilenas Foto: instagram/printscreen/lemilenas

 Pročitajte još: Popularni svetski fudbaler slao poruke devojci Bake Praseta: Jutjuber sve saznao, javno obelodanio

Krajem prošle godine Milena je dospela u centar pažnje jer je otkrila svoju zaradu. Tada se pojavila i u njegovom lajvu, u kom je govorila i o boravku i zaradi u Americi.

"Koliko si zaradila u Americi, ako nije tajna?", upitao je neko.

"Zaradila sam 20.000 evra za 4 meseca", rekla je Milena, nakon čega su se reakcije samo ređale.

"Kako je to moguće?", "A, čime si se bavila? Šta si tačno tamo radila", "Gde se to zarađuju tolike pare?", nizali su se komentari ispod videa.

Pogledajte i slike zapaljenog automobila Bake Praseta:

Baka Prase zapaljen auto na mestu za invalide  Foto: Kurir/Ljilja Stanišić

 Ali i kako izgleda skupoceni dupleks u Beogradu na vodi:

Baka Prase stan Foto: YouTube/Baka Prase

 Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:07
Policija kod zgrade Baka praseta Izvor: Kurir/Ljilja Stanišić


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!