Slušaj vest

Darko Lazić sahranjuje brata Dragana Lazića, koji je stradao u udesu u sredu, 11. marta oko 17 sati na putu za Šabac. Kuća Lazića u Brestaču zavijena je u crno, pevač ne dolazi sebi otkako je ostao bez, kako ga je zvao "rođenog njegovog". 

Pevač je ljubio umrlicu svog barata na kapiji, a potom se slomio nad kolicima i zajecao dok su ga prijatelji pridržavali.

Darko Lazić plače nad kolicima, sahrana brata Dragan Lazić  Foto: MONDO

Posmrtni ostaci Dragana dopremljeni su sinoć u porodični dom, gde su se članovi porodice tokom cele noći smenjivali uz beli kovčeg, nesposobni da se odvoje od njega.

Njegova majka Branka, brat Darko i supruga Ivana bili su neutešni. U jednom trenutku, uplakani Darko se bacio na kolica kojim se nose kovčeg i barjaci i krenuo da zapomaže na sav glas:

"Nemojte ga voditi, ljudi, molim vas..."

00:19
Darko Lazic place nad kolicima Izvor: MONDO/Đorđe Milošević

Među prvima, na sahranu je stigla i Darkova bivša supruga Ana Sević:

Pratite dešavanja iz Brestača i sa sahrane Dragana Lazića na OVOM LINKU.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:  

00:43
Udovica Dragana Lazića stigla na sahranu Izvor: Kurir

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!