Hrvatski pevač Toni Cetinski je pre par dana zgranuo javnost naprasno otkazavši konert u Novom Sadu zakazan za 8. mart na sam dan koncerta, pod uticajem onih koji su navodili sramne tvrdnje - da je Spens navodno tokom devedesetih bio logor za Hrvate.
Podsetimo, izvesne grupe ljudi i veterana iz Hrvatske apelovali su na Tonija Cetinskog i Jakova Jozinovića da otkažu svoje koncerte u novosadskom Spensu pod skandaloznim obrazloženjem, a dok je Toni svoj otkazao, njegov mlađi kolega imao je drugačije planove, pa je tako odlučio da koncert održi, čime je izbegao i potencijalne probleme vezane za predstojeće koncerte u Beogradu.
Sada je Toni odlučio da se obrati svom mladom kolegi pred koncert na Spensu poželevši mu puno sreće te je na svom storiju objavio njihovu zajedničku sliku i napisao.
"Svi smo jednom bili mladi pevači koji su sanjali veliku pozornicu. Drago mi je videti mlade ljude koji žive za glazbu. Jakove, želim ti srećan koncert i puno lepe energije publici u Novom Sadu. Na kraju uvek pobedi muzika", napisao je on u svojoj objavi.
Objavu je pratila pesma "Show must go on", odnosno "Šou mora ići dalje".
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Izvor: Telegraf/ MONDO
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!