Na nastupu Edite Aradinović u Čačku došlo je do panike kada je bačen suzavac, izazivajući stampedo među publikom.
Na društvenim mrežama se sada pojavio snimak sa nastupa Edita Aradinović, u trenutku nakon incidenta koji je prekinuo koncert i izazvao paniku među publikom.
U jeku dobre atmosfere, nepoznata osoba upotrebila je suzavac, što je momentalno izazvalo haos. Jak miris koji guši i peče oči naterao je prisutne da u panici krenu ka izlazima.
Pogledajte:
Nastao je pravi stampedo - ljudi su u strahu počeli da beže, gurajući se kako bi što pre izašli na svež vazduh.
Prema svedočenjima i snimcima sa lica mesta, situacija je u jednom trenutku bila potpuno van kontrole.
Na snimcima koji kruže društvenim mrežama vidi se jurnjava i obračun učesnika incidenta, koji su se preselili čak i na obližnju magistralu, dodatno ugrožavajući bezbednost svih učesnika u saobraćaju.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
(Kurir, MONDO)