Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos ne razdvajaju se ovih dana. Prvi maj provode zajedno, obilazeći rodni kraj političara. Ipak, put kroz šumu bio je blatnjav zbog kiše.
To ih nije omelo da ostanu složni Čeda svog prijatelja nije ispuštao iz ruke, kako se ne bi okliznuo i pao..
Motivacija
"Motivacija je da prolazim kroz ovo blato", rekao je kroz osmeh Kos.
"Hoćeš li se sećati ovoga",upitao je Čeda svog prijatelja dok je vodio računa da se Aca što manje umaže blatom.
"Ti možeš i ovo i Kan, zato te i volim. Ako danas ne poginem neću nikada. Ovo je živo blato", našalio se on.
Gospodsko dete
Jovanović je naglasio da je on navikao na planinarenje.
"Ja puno po planinama idem, a on je gospodsko dete", zaključio je Čeda.
Imali su i problem sa navigacijom, ali nema sumnje da su se izvukli iz blata i došli do cilja.
U više navrata je Kos objšnjavao da bi život dao za Čedu, a svaki snimak koji objave na društvenim mrežama svedoči o njihovom pravom prijateljstvu.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!

