Slušaj vest

Marko Gvozdenović, sin Snežane Đurišić, ove godine doživeo je jezivo mučenje na Vračaru.

Privrednik iz Beograda, Z.I. priznao je juče u Prvom osnovnom sudu u Beogradu da je 15. feburara u svom stanu u centru Beograda, sa L.S. i maloleletnicom satima mučio i zlostavljao Marka Gvozdenovića.

Posle priznanja u sudnici Z.I. je, odlukom sudije Dušice Ristić, osuđen na godinu dana kućnog zatvora, dok će se postupak protiv L. S. (26) nastaviti, dok se protiv maloletnice postupak već vodi odvojeno.

Sudija je Z.I. izrekla i meru zabrane približavanja Gvozdenoviću na manje od 300 metara i komunikacije sa njim u naredne tri godine, prenosi "Kurir".

Ovako izgleda sin Snežane Đurišić:

Marko Gvozdenović, sin Snežane Đurišić Foto: Facebook/markoni80

 Terali ga da liže svoju krv

Marko Gvozdenović je ranije otkrio šta se dešavalo kobnog dana.

Sin Snežane Đurišić tvrdi da su napadači želeli da ga ubiju i njegove ostatke zapale, te da je samo pukom srećom ostao živ, kad je u trenutku nepažnje uspeo da pobegne i go istrči na ulicu.

- Bolje da ne znate, joj. U jednom trenutku sam, ne mogu da verujem da pričam ovo... Skinuli su me golog i sedeo sam na podu, strašno. Terao me je da ližem tu krv koja mi je izlazila iz glave. Tu je bila i jedna devojka. Ona je pratila šta joj govore, nije htela to da radi, ali pratila je njih. Šutnula me u grudi, pa me pljuvala u usta, sačuvaj Bože. Cigare su me terali da... To je toliko išlo daleko da je to sačuvaj Bože – rekao je i nastavio da opisuje kako je kobni dan izgledao:

Snežana Đurišić sin Marko Gvozdenović
Foto: Kurir/ Marina Lopičić

- Onda mi je gurao nogu u usta, ako hoću da odreagujem, odmah dobijem udarac... Prvo nisam pokušavao da pobegnem zato što nisam imao gde. U jednom trenutku taj mali je rekao, nemoj da ti pobegne kroz prozor, a to je visoko prizemlje bilo. Onda je on otišao na sprat, a ja sam ostao sam sa komšijom. Izvadio je, izvinite, di**o i kaže: "Sad ćeš ti da se samo**dovoljavaš, a ja ću da gledam".

BONUS VIDEO:

04:27
"Mučen je i maltretiran, obišla sam ga": Snežana Đurisic o sinu i nasilju kroz koje je prošao, obišla ga u bolnici Izvor: MONDO