Slušaj vest

Jovana Jeremić u vezi je sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom. Miloš je pored toga što se bavi boksom, predstavljen i kao biznismen, a sada je otkrio šta sve poseduje.

Naime, Tigar je rekao da ima hotel u Crnoj Gori, kao i lokale u Beogradu.

- Imam hotel u Crnoj Gori, pre 10 godina sam ga sagradio. Hotel ima 4.000 kvadrata, četiri zvezdice. Imam restoran u Beogradu i pekaru. Ali to sam izdao, da bih se posvetio boksu - rekao je u intervjuu za "Red" televiziju.

Pogledajte još fotografija novog dečka voditeljke Jovane Jeremić Foto: Instagram printscreen/ ginis_tigar, Instagram/ginis_tigar/Printscreen

Jovana o vezi sa Tigrom

Podsetimo, Jovana je proslavila 6 meseci ljubavi sa dečkom, a tom prilikom napisala je i emotivni status.

- Život me je naučio da ne tražiš ne kog sa kim ćeš da stariš, već onog sa kim ćeš ostati zauvek mlad i sačuvati dete u sebi. Život me je naučio da prave susrete ne ugovaramo mi, već Bog. Život me je naučio da kada se najmanje nadaš, a imaš čisto i zahvalno srce, Bog uvek nađe način da pokaže da postoji. Hvala ti za ovih 6 meseci. Za mene su bili najlepši u životu. Ti si moj heroj. Samo ja znam prave razloge. Tvoja mala devojčica (pleonazam je sa namerom) - napisala je Jovana.

Pogledajte slike Jovane Jeremić sa dečkom:

Jovana Jeremić Miloš Stojanović Tigar Foto: Instagram/printscreen

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

01:01
Jovana otkrila koja 3 muškarca su joj obelezila život: Spomenula udvarače i poslala poruku za budućeg Izvor: MONDO


(/MONDO)

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!