Slušaj vest

Sandra Afrika je gostujući u emisiji kod Ognjena Amidžića otkrila da već nekoliko godina nije u vezi, kao i da i dalje veruje u ljubav.

"Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi" - otkrila je pevačica i dodala:

Sandra Afrika Foto: Antonio Ahel/ATAImages

"Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše.Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to", otkrila je Afrika.

"Mikiša je poslovni partner"

Podsetimo, Afrika je nedavno pomenula i bivšeg dečka:

"Mikiša je poslovni partner. Ne znam. Nemoj to da me pitaš. Ne znam. Ništa mi ne fali. Top mi je. Super mi je. Kad se namesti, ima vremena, mlada sam. U periodu od četiri do sedam treniram (smeh). Nekad pilates, nekad traka, malo kardio", rekla je pevačica, prenosi Kurir.

Još slika Afrike pogledajte u galeriji:

Sandra Afrika Foto: MONDO/Matija Popović

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:  

01:10
Sandra Afrika došla da podrži Bobana Rajovića, progovorila da li ima posla: Ja se ne žalim Izvor: MONDO/Marina Cvetković

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!