Reper Marko Popov, poznatiji kao Popov, priznao je da je imao problema sa zakonom, zbog čega je nosio nanogicu. Popov, koji je sarađivao sa Nućijem, priznao je da je u kućnom pritvoru bio dve godine.
Gostujući u emisiji "Ami dži šou" dobio je nezgodno pitanje, pa je iznenadio sve odgovorom.
- Da li si nekad prekršio zakon i bio privođen i zbog čega? - pitao je Ognjen Amidžić.
- Jesam, kršio sam zakon. Radio sam neke nelegalne stvari - rekao je on.
- Koliko si dugo bio u pritvoru? - nastavio je Ognjen.
- U kućnom, dve godine - dodao je reper.
Rasta u pritvoru snimio film sa sve nanogicom
Još jedan naš poznati reper Stefan Đurić Rasta nosio je nanogicu u kući. Pre par godine je kao bomba odjeknula vest da je Rasta uhapšen zbog posedovanja nelegalnih supstanci. Nakon četiri meseca zatvora osuđen je na godinu dana kućnog pritvora, za vreme kojeg nije gubio vreme, već snimao film u kojem se govori o danima koje je proveo iza rešetaka.
Prisetimo se Raste sa nanogicom u stanu:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!