Večeras se na beogradskom Ušću održava poslednje veče Music Week festivala 2026. godine, tokom kojeg su velikom binom prodefilovale najveće domaće zvezde i jedna evrovizijska pobednica.
Veče je otvorio Gazda Paja, nakon kojeg je Albino imao neočekivanu podršku iz publike - pevačicu Milicu Pavlović, a Ušćem se prolomio gromoglasan aplauz kada je sa krova bine, na velikom oblaku, "doletela" Teodora Džehverović.
Pogledajte:
Teodora je okupljenim medijima pre izlaska na binu pokazala i svoj izazovni stajling i isklesane trbušnjake:
A, potom imala i poruku za publiku:
Pogledajte slike s nastupa:
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
