Slušaj vest

Večeras se na beogradskom Ušću održava poslednje veče Music Week festivala 2026. godine, tokom kojeg su velikom binom prodefilovale najveće domaće zvezde i jedna evrovizijska pobednica.

Veče je otvorio Gazda Paja, nakon kojeg je Albino imao neočekivanu podršku iz publike - pevačicu Milicu Pavlović, a Ušćem se prolomio gromoglasan aplauz kada je sa krova bine, na velikom oblaku, "doletela" Teodora Džehverović.

Pogledajte:

00:48
Teodora sedi na oblaku na visini od 10 metara: Džehverovićka priredila spektakl Izvor: MONDO

 Teodora je okupljenim medijima pre izlaska na binu pokazala i svoj izazovni stajling i isklesane trbušnjake:

 A, potom imala i poruku za publiku:

Pogledajte slike s nastupa:

Teodora Džehverović na Music Week-u Foto: MONDO/Matija Popović

  Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:27
"Suđeno nam je bilo da se sretnemo": Milica Pavlović o pomirenju sa Albinom Izvor: MONDO


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!