Voditeljka Dušica Jakovljević, koja je u procesu opremanja novog stana, nedavno se našla na meti kritika zbog nosa. Voditeljka nikada nije krila estetske intervencije koje je imala na licu i telu, a sada je, nakon finala Elite 9, otkrila da je čeka još jedna.
- Nisam još planirala ništa. Najvažnije mi je da sam organizovala da moja deca idu na odmor, jer je potreban njima koliko i meni. Ja sam malo skoknula do Splita pre ovih finalnih večeri, ali očekuje me preseljenje, očekuje me daj Bože i operacija, očekuje me toliko toga da ja ne znam da li ću uspeti da postignem sve to, ali polako - kaže Dušica koja je nedavno pazarila stan.
Dušica i otkriva o kakvo je operaciji reč.
- Pre svega je zdravstvenog pa onda i estetskog tipa. Mnogo je bilo nagađanja oko tog mog nosa. Ne da bi se svideo drugima, da je do dopadanja drugima nikada ga ne bih operisala, jer toliko pričaju o njemu da ga namerno ne bih dirala. Zamislite da ja još operišem i nos da bude savršen. Pa koju onda manu će mi naći? Šalim se. Ali reč je o jednoj vrlo složenoj intervenciji i zahvatu. Da li će to biti sada? Volela bih da bude u toku leta, da bih onda celu narednu sezonu bila prisutna i da ne bih odsustvovala. Ali videćemo.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
(Blic, MONDO)